Наша адреса

субота, 14 січня 2023 р.

                                                         

Засідання клубу Господарочка

     Вже стало доброю традицією в  філії 5 Березотіцькій сільській бібліотеці  проводити засідання клубу за інтересами "Господарочка".    Наш клуб зігріває серця наших користувачів живим теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарних зустрічей.

     Дуже влучно помітив французький письменник А. де Сент-Екзюпері: «Найбільша  розкіш – це розкіш людського спілкування" Спілкування у клубі - це чудова можливість поділитися своїми знаннями і враженнями, відпочити душею, знайти розраду від повсякденних одноманітних справ,  турбот. 
    13 січня відбулося перше в новому 2023 році засідання клубу на якому бібліотекар Наталія Білик ознайомила присутніх з планом роботи клубу "Господарочка" на 2023 рік, з новими надходженнями періодичних видань, які бібліотека буде отримувати протягом року. А також працівники  книгозбірні з членами клубу  провели цікавий жіночий діалог " Старий Новий рік - історія свята, традиції". Говорили про історію свята, традиції, та як прийнято відзначати цей день. 
   Уміння співпереживати, взаємоповага, любов до книги, різноманітні інтереси об’єднують учасниць нашого жіночого клубу «Господарочка», допомагають з оптимізмом дивитися у майбутнє, знаходити моральну підтримку серед товариства.
 У клубі завжди  панує доброзичлива, привітна атмосфера, взаєморозуміння, позитивний настрій. 


Немає коментарів:

Дописати коментар