Наша адреса

четвер, 13 лютого 2020 р.                                                                                         Безпечний Інтернет

          11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету,  традиційно в Україні в цей день у закладах освіти, бібліотеках, дитячих та молодіжних клубах, громадських організаціях та на сторінках соціальних мереж діти та дорослі обговорюють питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз та механізми їх захисту.

      Інтернет — цікавий віртуальний світ, який дозволяє нам дізнаватися багато нового, спілкуватися з людьми в різних кінцях світу, ділитися з іншими своїми захопленнями, мандрувати різними куточками нашої планети та багато іншого. В Березотіцькій сільській бібліотеці  один день роботи з користувачами був направлений на безпеку в Інтернеті, він складався з відео - уроку «Інтернет – друг, Інтернет - ворог» який був проведений  для учнів 7-8 класів, а також молодші користувачі мали змогу переглянути  мультик "Фіксики. Інтернет", а потім його обговорити. Впродовж дня відвідувачі бібліотеки знайомилися з правилами безпечного користування всесвітньою мережею, разом з бібліотекарями обговорювали віртуальні загрози та шляхи їх уникання. Такі заходи слід проводити для зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції на молодь шляхом покращення їхньої обізнаності щодо безпечного Інтернету, забезпечення відповідального використання онлайн – технологій та мобільних приладів.

Немає коментарів:

Дописати коментар