Наша адреса

пʼятниця, 26 березня 2021 р.

                                                   

ЗАПРОШУЄ ВЕСНА У СВІТ КАЗКОВИЙ

    «Добра, мудра, чарівна казка завжди з давніх-давен була в пошані. ЇЇ з задоволенням слухають і діти, і дорослі. Казки бувають різні: довгі, короткі, веселі, чарівні, написані автором або складені народом. Проте у всіх казок є одна спільна риса – мудрість...
   Тиждень дитячого читання в Березотіцькій сільській бібліотеці продовжується... І його  родзинкою стала bookмандрівка «Мрії втілені у казку», на  яку бібліотекарі гостинно запросили 25 березня наймолодших і найжаданніших  користувачів - вихованців дитячого садка "Берізка" з вихователькою  Пиріг Оксаною Василівною. Діти охоче знайомилися з улюбленими казками з старого , брали  активну участь у грі «Вгадай казку за картинкою» та «Впізнай казку за малюнком», з великим задоволенням переглянули казку "Десять помічників" М. Коцюбинського. 
   Малята показали себе справжніми любителями і знавцями казок, адже саме казки вчать творити добро, застерігають чинити зло.
  Сподіваємося, що наша bookмандрівка посилила пізнавальний інтерес дітей до читання. Чекаємо на нові зустрічі.Немає коментарів:

Дописати коментар