Наша адреса

понеділок, 25 вересня 2023 р.

                                                           

Хай буде Мир на всій Землі

    Мир, яке коротке, але змістовне слово. Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає прості й одвічні істини. Воно вміщує в собі яскраве сонце і блакитне небо, радісну працю і теплий хліб, радісний сміх дітей та усміхнені обличчя дорослих. У цю скрутну для України годину миру прагне кожний житель нашої країни.
   21 вересня, коли всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру, завідувачка філії 5 Березотіцька сільська бібліотека  запросила  юних відвідувачів на інформаційний мередіан «Хай буде мир на всій землі». Лариса Павлунік розповіла дітям історію виникнення цього свята, про символ міжнародної солідарності всіх людей світу «Дзвін миру», який було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів.

   

На заході діти зробили листівки «Голуб Миру» та написали свої побажання на крилах голубів, а саме: щоб вони мали можливість спокійно вчитися, втілювати в життя свої мрії, за мир, любов, спокій у своїх родинах та мирне небо над нашою рідною Україною, щоб скоріше закінчилася війна.Немає коментарів:

Дописати коментар