Наша адреса

вівторок, 17 жовтня 2017 р.

              НА ГОСТИНУ ДО ВЕТЕРАНА

     
      У ДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК ТА ПЕРЕДДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ПРАЦІВНИКИ БЕРЕЗОТІЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ НАТАЛІЯ БІЛИК ТА ЛАРИСА ПАВЛУНІК ЗАВІТАЛИ НА ГОСТИНУ ДО ВЕТЕРАНА БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ ОЛЕКСАНДРИ ЯКІВНИ ДЕМ'ЯНОВСЬКОЇ, ЩОБ ПРИВІТАТИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ТА ДНЕМ НАРОЖДЕННЯ.

         АДЖЕ ОЛЕКСАНДРА ЯКІВНА ВІДДАЛА 38 РОКІВ БІБЛІОТЕЧНІЙ СПРАВІ. В ТРУДОВІЙ КНИЗІ ЛИШЕ ОДИН ЗАПИС - "ЗАВІДУЮЧА БЕРЕЗОТІЦЬКОЮ СІЛЬСЬКОЮ БІБЛІОТЕКОЮ". НАЙКРАЩІ РОКИ МОЛОДОСТІ БУЛИ ПОКЛАДЕНІ НА ВІВТАР РОЗВИТКУ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ НА СЕЛІ. СВОЮ ЛЮБОВ ДО КНИГИ, НАЙКРАЩУ БІБЛІОТЕКУ РАЙОНУ, ВЕЛИЧЕЗНИЙ ДОСВІД РОБОТИ В 1983 РОЦІ ОЛЕКСАНДРА ЯКІВНА ПЕРЕДАЛА НАСТУПНИКАМ НАТАЛІЯ БІЛИК ТА СВІТЛАНА БОРИСЕНКО.

        ... ХВИЛЮЮЧА ЗУСТРІЧ... І ПОЛИНУЛИ НАД ТИХОПЛИННОЮ СУЛОЮ СПОГАДИ... СПОГАДИ... А ЗГАДАТИ БУЛО ЩО, ЦІЙ МИЛОВИДНІЙ ЗАКОХАНІЙ У ЖИТТЯ ЖІНОЧЦІ, АДЖЕ НА ЖИТТЄВОМУ КАЛЕНДАРІ - 89 РОКІВ.

       ....ХАРКІВЩИНА, РІДНЕ СЕЛО, ДОРОГА СЕРЦЮ КОЖНА СТЕЖИНКА. ТАМ МИНУЛО ДИТИНСТВО І ЮНІСТЬ. А В 1949 РОЦІ ВОНА ПРИЇХАЛА ПРАЦЮВАТИ ПО НАПРАВЛЕННЮ В БЕРЕЗОТОЧУ. ТУТ ДОЛЯ ПОДАРУВАЛА ЇЙ ЗУСТРІЧ З ЧОЛОВІКОМ, НАРОДИЛИСЯ ДІТИ ОНУКИ, А ЗАРАЗ ОЛЕКСАНДРА ЯКІВНА БАВИТЬ  ВЖЕ ТРЬОХ ПРАВНУКІВ, ЯКІ ДОДАЮТЬ ЇЙ МОЛОДОСТІ ТА НАСНАГИ ДО ЖИТТЯ...

        ЯК І В КОЖНОЇ ЛЮДИНИ НА ЖИТТЄВОМУ ШЛЯХУ БУЛИ ЗДОБУТКИ І ВТРАТИ. ТА ЖИТТЄВІ БУРИВІЇ НЕ ЗЛАМАЛИ ЇЇ, - І ВОНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОРЯДНОЮ, З ДОБРИМ СЕРЦЕМ ЖІНКОЮ. 

ПРАЦІВНИКИ КНИГОЗБІРНІ ПРИВІТАЛИ ОЛЕКСАНДРУ ЯКІВНУ ЗІ СВЯТОМ ТЕПЛИМИ, ПРИВІТНИМИ СЛОВАМИ, ПОБАЖАЛИ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я  ЩЕ НА ДОВГІ  РОКИ!...

Немає коментарів:

Дописати коментар