Наша адреса

пʼятниця, 16 грудня 2016 р.

ГОДИНУ СПОМИН: "ГОЛОДОМОР - ТРАГЕДІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ"

ХРЕСТИ… ХРЕСТИ… 
ПОМЕРЛИХ ТАК БАГАТО, 
ЩО НЕ УСІХ ЗЕМЛЯ І ПРИЙНЯЛА… 
ЗА УБІЄННИХ НА ВЕСЬ СВІТ КРИЧАТИ 
НАМ ТРЕБА. ПАМ’ЯТАТИ ВСЕ ПРО НИХ 
І КОЖНЕ ІМ’Я ЗЛОТОМ НАПИСАТИ 
ГРЯДУЩИМ НА СКРИЖАЛЯХ КАМ’ЯНИХ. 

     КОЖНОГО РОКУ У ЧЕТВЕРТУ СУБОТУ ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАМ'ЯТНИЙ ДЕНЬ — ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ. 
26 ЛИСТОПАДА В БЕРЕЗОТІЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ БУЛО ПРОВЕДЕНО ГОДИНУ СПОМИН: "ГОЛОДОМОР - ТРАГЕДІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ" НА ЗАХОДІ БУЛИ ПРИСУТНІ УЧНІ 7 - 8 КЛАСІВ.
    ГОЛОДОМОР СТАВ СТРАШНОЮ ТРАГЕДІЄЮ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. В ІСТОРИЧНІЙ ЛІТЕРАТУРІ НЕМАЄ ОДНОСТАЙНОСТІ ЩОДО ПРИЧИН ГОЛОДОМОРУ 1932 - 1933 РОКІВ. РАДЯНСЬКА ІСТОРІОГРАФІЯ ЗАПЕРЕЧУВАЛА ІСНУВАННЯ ГОЛОДОМОРУ, А МІЛЬЙОНИ ЖЕРТВ НАЗИВАЛА ВИГАДКОЮ НАЦІОНАЛІСТІВ. ВІД НЬОГО ЗАГИНУЛО В УКРАЇНІ 9 МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ. ВДУМАЙМОСЯ В ЦЮ ЦИФРУ.
      ГОЛОДОМОР 1932 - 1933 РОКІВ - МАСОВИЙ, НАВМИСНО ОРГАНІЗОВАНИЙ РАДЯНСЬКОЮ ВЛАДОЮ ГОЛОД, ЩО ПРИЗВІВ ДО БАГАТОМІЛЬЙОННИХ ЛЮДСЬКИХ ВТРАТ У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ССР.
     ЮНІ КОРИСУВАЧІ МАЛИ ЗМОГУ ПЕРЕГЛЯНУТИ ФІЛЬМ "ГОЛОД 33" ПОДІЯМИ ЯКОГО БУЛИ ДУЖЕ ВРАЖЕНІ ТА СХВИЛЬОВАНІ.
      ТАКОЖ НАША КНИГОЗБІРНЯ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО  АКЦІЇ, ЯКА ПРОХОДИТЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ "ЗАПАЛИ СВІЧКУ" ЯК СИМВОЛ ПАМ'ЯТІ ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКИХ СВІДОМО ПОЗБАВИЛИ ЖИТТЯ, ЗАСТОСУВАВШИ ЖАХЛИВУ ЗБРОЮ МАСОВОГО ЗНИЩЕННЯ - ШТУЧНИЙ ГОЛОД.

Немає коментарів:

Дописати коментар