Наша адреса

Фермеру на замітку

Без селянина немає держави, без фермера- майбутнього

    Розвиток фермерства є прогресивною формою підприємницької діяльності. Зростання кількості фермерських господарств та їхній розвиток сприяє відтворенню села, збереженню традицій і культури українського народу, створенню додаткових робочих місць у сільській місцевості, відіграє важливу роль у розв’язанні соціальних проблем села.
    Шановні  фермери! Сподіваємось ця вебсторінка допоможе Вам у  вирішенні багатьох питань формування, розвитку і функціонування фермерських господарств.


Корисні агропортали
    farmer.co.ua/-  Асоціація фермерів та приватних землевласників України
agroscience.com.ua/org/obov-yazky-fermerskogo-gospodarstva- Обов’язки фермерського господарства
agroua.net/agroweb/index.php?sid1=6- Аграрний сектор України
farmers.pp.ua/about.html- Про проект | Всеукраїнський фермерський портал
fermerukr.in.ua/- Фермерське господарство на Україні
fermer-ua.jimdo.com/корисна-інформація/- Портал для фермерів та початківців
www.interbuh.com.ua/ua/documents/oneanalytics/48056- Як створити фермерське господарство: умови та порядок
vpcomp.com.ua/publ/5- Для фермерів
farmer1.ru/- Довідник фермерське господарство
chp.com.ua/all-news/item/25025-fermerski-gospodarstva- Фермерські господарства
www.agro-business.com.ua/component/content/article/1867.html?ed=93- Правові питання створення фермерського господарства
consultant.parus.ua/_d.asp?r=06BKJac61deebea13af22109112b551d6a84b-Бухгалтерський облік у фермерських господарствах
diplomukr.com.ua/news/2014/08/15/7011- Зарубіжний досвід організації збуту сільськогосподарської продукції...
eurowine.com.ua/minisites/fermerhouse/node/82-СЕЛЯНСЬКЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО. ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ
agro-projects.com/ua/biblioteka/statti/detail.php?ID=89- Час відкриттів, або враження від роботи фермерів Південної Дакоти
sadovod.hrapian.com/yak-pobuduvati-pich-svoyimi-rukami-vse-shho/- Садівництво, городництво


Корисні посилання для фермерів

•          http://www.zerno-ua.com/
•          http://agroua.net/
•          http://www.agromage.com/
•          http://www.semena.org/index-e.htm
•          http://www.4sg.com.ua/
•          http://agrolavka.com.ua/
•          http://www.agrosemcenter.ru/seeds/
•          http://leda-agro.com/
•          http://ipob.org.ua/

WWW.MOTOSAD.COM.UA
WWW.XTZ.UA
WWW.TVK-RAMOS.COM.UA
WWW.PROGRESS_K.COM.UA
WWW.AICO.COM.UA
WWW.SVPLUS.COM.UA
WWW.ALFA-KB.COM.UA
WWW.AGROTK.COM
WWW.ZHATKA-UA.PROM.UA
WWW.AGROMASH.ORG.UA
WWW.OPTIGEP.KIEV.UA
WWW.FOTON_UKRAINE.COM
WWW.ATPIBUTAGRO.COM
WWW.AGROMASH.ORG.UA

Як правильно вирощувати бройлерів

08:42
Біологічні особливості



грибництво, печериця, глива, опеньки, зимні опеньки, фермерський портал, форум фермерів, вирощування опеньків, гриби, вирощування опеньківКоротка характеристика гриба, особливості його зростання
Опеньок зимовий - їстівний пластинчастий гриб сімейства рядкових з роду фламмуліна. Найчастіше його можна зустріти на вербах, осиках і тополях, на лісових галявинах, по берегах струмків, у садах і парках. З'являється у вересні - листопаді. Іноді зустрічається і після випадання снігу, за що він і отримав свою назву.
грибництво, печериця, глива, опеньки, літні опеньки, фермерський портал, форум фермерів, вирощування трюфелів, гриби, вирощування опеньківКоротка характеристика гриба, особливості його зростання
Трюфель (від лат. Tuber) - відноситься до роду сумчастих грибів. Плодове тіло у гриба бульбоподібне, м'ясисте, росте під землею на глибині 10-20 см. Існує багато різновидів трюфеля.
грибництво, печериця, глива, опеньки, літні опеньки, фермерський портал, форум фермерів, вирощування маслюків, гриби, вирощування опеньківКоротка характеристика гриба, особливості його зростання
Маслюки відносяться до сімейства болетових, яка налічує близько 250 різних видів капелюшних грибів. У природі поширені кілька видів маслюків, з яких найбільш часто зустрічаються маслянок пізній, або справжній, маслюк модриновий, маслюк м'який, маслюк жовто-бурий і маслюк зернистий. Всі ці види можуть культивуватися на присадибних ділянках або на спеціально організованих грибницьких фермах в залежності від створених умов, складу ґрунту і наявності дерев господарів, з якими дані види грибів утворюють мікоризу.
грибництво, печериця, глива, опеньки, літні опеньки, фермерський портал, форум фермерів, вирощування гливів, гриби, вирощування опеньківОпеньки літні відносяться до сімейства строфарієвих, яке налічує понад 100 різних видів капелюшкових грибів, що ростуть як на мертвій деревині, так і на трав'янистих залишках, моху.
У природі опеньки літні вегетують на пнях і стовбурах засохлих листяних дерев, нерідко зустрічаються на хмизу; з дерев воліють березу, дуб, бук, в південних регіонах їх можна зустріти на пнях каштана, на півночі ростуть і на соснових пнях.
фермерський форум, форум фермерське господарство, с/г форум, фермери України, форум фермерів України, сайт фермерів України, фермерське господарство, фермерський портал, Форум фермерів, фермер, птахівництво, птахофабрика, птахоферма, фермерське господарство, теплиці, кролівництво, головний фермерський портал, фермерський порталКоротка характеристика гриба, особливості його зростання
Гливи відносяться до сімейства вешенкових, по латині - плевротових, яке налічує понад 100 різних видів капелюшних грибів, що ростуть переважно на мертвій деревині. У природі гливи вегетують на пнях і стовбурах засохлих листяних дерев (дуб, бук, береза, осика, верба і тополя, але можуть зустрічатися і на інших породах листяних дерев). Окремі види глив, наприклад глива флоридська, росте не на деревині, а на стовбурах трав'янистих рослин.
фермерський форум, форум фермерське господарство, с/г форум, фермери України, форум фермерів України, сайт фермерів України, фермерське господарство, фермерський портал, Форум фермерів, фермер, птахівництво, птахофабрика, птахоферма, фермерське господарство, теплиці, кролівництво, головний фермерський портал, фермерський портал,Печериці відносяться до однойменного сімейства шампіньонових, по латині - гарікових, яке налічує понад 60 різних видів шапинкових грибів. У природі різні види печериць ростуть у лісі, в лугах серед трави, на відкритих ділянках без трав'янистої покриву і навіть у пустелі.

Немає коментарів:

Дописати коментар