Наша адреса
неділя, 6 квітня 2025 р.
Діти в Інтернеті: реальні загрози віртуального світу
Хаби цифрової освіти в бібліотеках Полтавщини
Із кожним роком кількість користувачів всесвітньої мережі неухильно зростає. Інтернет-технології вже стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. Нікого не дивує те, що в 3 роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, а першокласники шукають необхідну інформацію за допомогою Google.
субота, 29 березня 2025 р.
Книжкове дефіле Книги - ювіляри 2025
Літературна гра дегустація
четвер, 27 березня 2025 р.
понеділок, 17 березня 2025 р.
середа, 5 березня 2025 р.
Як Масляну святкували ....
неділя, 23 лютого 2025 р.
"Мандрівка по книжковому місту"
21 лютого на екскурсію до бібліотеки завітали найменші учні Березотіцької гімназії – учні 1 та 2 класу. Маленькі «чомусики» і «запитайлики» дізналися від бібліотекарів про походження слова «Бібліотека»; про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні; про Правила поводження з книгою, та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити.
пʼятниця, 21 лютого 2025 р.
На мовних просторах
пʼятниця, 14 лютого 2025 р.
Книжкові побачення у бібліотеці
четвер, 13 лютого 2025 р.
Книги з добрих рук
понеділок, 10 лютого 2025 р.
"Ігроманія" і "кібербулінг" та інші загрози для дітей в Інтернеті
четвер, 30 січня 2025 р.
«Бій за майбутнє»
Голокост розіпята душа
субота, 25 січня 2025 р.
«Надзвичайна, загадкова дівчина»
Цифрова освіта
Завантаження відео з каналу YouTube дозволяє користувачам переглядати матеріал на пристрої без постійного доступу до мережі Інтернет. Але завжди варто пам’ятати про авторське право. Інакше – альтернативний канал буде заблоковано. 21січня під час індивідуального заняття «Цифрова освіта»,що проходило в Філія 5
Україна соборна назавжди.
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Лише за умови політичної та економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України в світі. Лише сильна держава та сильна влада може убезпечити націю від служіння чужим інтересам. Ось чому ми зобов’язані плекати ідеал власної соборної держави й віддавати йому всі свої сили та здібності. Об’єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Сьогодні українцям знову приходиться боротися за свою єдність, захищати цілісність і суверенітет рідної країни.
четвер, 9 січня 2025 р.
Життя мов спалах блискавки
Василь Симоненко (1935-1963) – поет, прозаїк, журналіст, борець за права людини. Вже у двадцять років він зумів серйозно заявити про себе у літературі та відбутися як письменник, привернути увагу своїм глибоко новаторським розумінням сутності людини, дійсності, творчості… А в неповних двадцять дев’ять років – трагічно пішов із життя. Василь Симоненко уже став для нас легендою. Нескорений як Прометей, з гарячою і пристрасною натурою, непримиренний до ворогів українського народу, великий патріот своєї Вітчизни, щирий і добродійний, він увійшов в літературу, як поборник правди і добра.